Actualizat: 3 iul 2026
MADY PRO TRANSPORT S.R.L.
MADY PRO TRANSPORT S.R.L. (CUI 22790873) este o firmă din București, înființată în 2007, înregistrată la codul CAEN 4941. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre MADY PRO TRANSPORT S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are MADY PRO TRANSPORT S.R.L.?
- Denumire
- MADY PRO TRANSPORT S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 22 noiembrie 2007
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 4941)?
CAEN
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
Transporturi rutiere de mărfuri
În Rev. 3 (în vigoare 2024+):
Redistribuit între: 4941, 5224
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
Anulat 31 ianuarie 2025
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Istoric TVA
Anulare TVA
2 septembrie 2019 — 31 ianuarie 2025
Pe scurt despre firmă
MADY PRO TRANSPORT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 22790873. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 22 noiembrie 2007, sub numărul J40/21943/2007. Sediul social este în București.
Codul CAEN principal este 4941, corespunzând activității „transporturi rutiere de mărfuri". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, MADY PRO TRANSPORT S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Paunasul Codrilor, Nr. 19
Sector 5 Mun. Bucureşti · București · Cod poștal 52171
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma MADY PRO TRANSPORT S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei MADY PRO TRANSPORT S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2023 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2023
58.320 RON
2161.3%Profit net 2023
-20.746 RON
Pierdere
50.8%Salariați
1
Datorii 2023
52.977 RON
13.8%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Bilanț nedepus pentru acest an | |||||
| 2024 | Bilanț nedepus pentru acest an | |||||
| 2023 | 58.320 RON | -20.746 RON | ||||
| 2022 | 2.579 RON | -42.159 RON | ||||
| 2021 | 277.496 RON | 60.415 RON | ||||
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2023 (standard)
Interpretare
MADY PRO TRANSPORT S.R.L. a raportat în anul 2023 o cifră de afaceri de 58.320 RON, în creștere cu 2161.3% față de 2022. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 20.746 RON și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 52.977 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este MADY PRO TRANSPORT S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. MADY PRO TRANSPORT S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Paunasul Codrilor, Nr. 19, Sector 5 Mun. Bucureşti, București, cod poștal 52171.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru MADY PRO TRANSPORT S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din București
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!