Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 2 iul 2026

TOTAL TEHNIC OIL SRL

TOTAL TEHNIC OIL SRL (CUI 22170480) este o firmă din Olt, înființată în 2007, înregistrată la codul CAEN 4612. Date oficiale ANAF.

CAEN:4612

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre TOTAL TEHNIC OIL SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are TOTAL TEHNIC OIL SRL?

Denumire
TOTAL TEHNIC OIL SRL
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
26 iulie 2007
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4612)?

CAEN

4612

CAEN Rev. 22008-2023

Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

Anulat 2 mai 2012

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Anulat

Anulare TVA

30 iulie 2007 — 2 mai 2012

Pe scurt despre firmă

TOTAL TEHNIC OIL SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 22170480. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 26 iulie 2007, sub numărul J2007000590287. Sediul social este în Olt.

Codul CAEN principal este 4612, corespunzând activității „intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, TOTAL TEHNIC OIL SRL nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Cuza Vodă, Nr. 23

Mun. Slatina · Olt · Cod poștal 230058

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma TOTAL TEHNIC OIL SRL și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei TOTAL TEHNIC OIL SRL?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

Profit net 2025

Salariați

Datorii 2025

53.896 RON

0.0%
Bilanț ANAF multi-an pentru TOTAL TEHNIC OIL SRL — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025
2024
2023
2022
2021

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:441 RON
Stocuri239 RON
Creante10 RON
Casa şi conturi la bănci192 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII53.896 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-53.455 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta
VENITURI TOTALE
CHELTUIELI TOTALE
Profit brut
Pierdere bruta
Profit net
Pierdere neta
Numar mediu de salariati

Interpretare

TOTAL TEHNIC OIL SRL a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de .. Datoriile totale sunt de 53.896 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -53.455 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este TOTAL TEHNIC OIL SRL plătitor de TVA?

Nu. TOTAL TEHNIC OIL SRL nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Cuza Vodă, Nr. 23, Mun. Slatina, Olt, cod poștal 230058.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru TOTAL TEHNIC OIL SRL?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre TOTAL TEHNIC OIL SRL, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Olt

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC