Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 2 iul 2026

MICHELE TRADING S.R.L.

MICHELE TRADING S.R.L. (CUI 19144899) este o firmă din Prahova, înființată în 2006, înregistrată la codul CAEN 2511. Date oficiale ANAF.

CAEN:2511

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre MICHELE TRADING S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are MICHELE TRADING S.R.L.?

Denumire
MICHELE TRADING S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
30 octombrie 2006
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 2511)?

CAEN

2511

CAEN Rev. 22008-2023

Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

MICHELE TRADING S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 19144899. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 30 octombrie 2006, sub numărul J29/2336/2006. Sediul social este în Prahova.

Codul CAEN principal este 2511, corespunzând activității „fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, MICHELE TRADING S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Democraţiei, Nr. 103

Mun. Ploieşti · Prahova

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma MICHELE TRADING S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei MICHELE TRADING S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

51.305 RON

21.7%

Profit net 2025

-7.398 RON

Pierdere

2.0%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

21.173 RON

4.0%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-21.07921.18263.444105.70520212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru MICHELE TRADING S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
202551.305 RON-7.398 RON
202465.495 RON-7.252 RON
202328.373 RON-21.079 RON
2022105.705 RON36.523 RON
202156.640 RON-2.017 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:14.092 RON
Stocuri889 RON
Creante
Casa şi conturi la bănci13.203 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII21.173 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-7.081 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta51.305 RON
VENITURI TOTALE51.340 RON
CHELTUIELI TOTALE58.225 RON
Profit brut
Pierdere bruta6.885 RON
Profit net
Pierdere neta7.398 RON
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

MICHELE TRADING S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 51.305 RON, în scădere cu 21.7% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 7.398 RON și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 21.173 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -7.081 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este MICHELE TRADING S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. MICHELE TRADING S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Democraţiei, Nr. 103, Mun. Ploieşti, Prahova.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru MICHELE TRADING S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre MICHELE TRADING S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Prahova

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC