Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 29 iun 2026

DACIA MARKET SRL

DACIA MARKET SRL (CUI 18507414) este o firmă din Călăraşi, înființată în 2006, înregistrată la codul CAEN 4711. Date oficiale ANAF.

CAEN:4711

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre DACIA MARKET SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are DACIA MARKET SRL?

Denumire
DACIA MARKET SRL
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
22 martie 2006
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4711)?

CAEN

4711

CAEN Rev. 22008-2023

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4711, 4791

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 23 februarie 2026

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

23 februarie 2026 — prezent

Pe scurt despre firmă

DACIA MARKET SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 18507414 și codul de TVA RO18507414. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 22 martie 2006, sub numărul J51/191/2006. Sediul social este în Călăraşi.

Codul CAEN principal este 4711, corespunzând activității „comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, DACIA MARKET SRL este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Portului, Nr. 25-27

Mun. Călăraşi · Călăraşi · Cod poștal 910032

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma DACIA MARKET SRL și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei DACIA MARKET SRL?

Ultim bilanț depus: 2024 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2024

Profit net 2024

Salariați

Datorii 2024

Bilanț ANAF multi-an pentru DACIA MARKET SRL — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025Bilanț nedepus pentru acest an
2024
2023
2022Bilanț nedepus pentru acest an
2021Bilanț nedepus pentru acest an

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2024 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:200 RON
Stocuri
Creante
Casa şi conturi la bănci200 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:200 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta
VENITURI TOTALE
CHELTUIELI TOTALE
Profit brut
Pierdere bruta
Profit net
Pierdere neta
Numar mediu de salariati

Interpretare

DACIA MARKET SRL a raportat în anul 2024 o cifră de afaceri de .. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este DACIA MARKET SRL plătitor de TVA?

Da. DACIA MARKET SRL este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO18507414.

Care este sediul social?

Str. Portului, Nr. 25-27, Mun. Călăraşi, Călăraşi, cod poștal 910032.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru DACIA MARKET SRL?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre DACIA MARKET SRL, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Călăraşi

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC