Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 29 iun 2026

AL JORAN TRADING SRL

AL JORAN TRADING SRL (CUI 16883277) este o firmă din București, înființată în 2004, înregistrată la codul CAEN 4673. Date oficiale ANAF.

CAEN:4673

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre AL JORAN TRADING SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are AL JORAN TRADING SRL?

Denumire
AL JORAN TRADING SRL
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
27 octombrie 2004
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4673)?

CAEN

4673

CAEN Rev. 22008-2023

Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Cod nou: 4683

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 28 octombrie 2004

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

28 octombrie 2004 — prezent

Pe scurt despre firmă

AL JORAN TRADING SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 16883277 și codul de TVA RO16883277. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 27 octombrie 2004, sub numărul J40/17296/2004. Sediul social este în București.

Codul CAEN principal este 4673, corespunzând activității „comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, AL JORAN TRADING SRL este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Coralilor, Nr. 93A

CAMERA 2 · Sector 1 Mun. Bucureşti · București

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma AL JORAN TRADING SRL și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei AL JORAN TRADING SRL?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

Profit net 2025

-900 RON

Pierdere

81.1%

Salariați

Datorii 2025

7.6M RON

0.0%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-8.1M-5M-1.9M1.2M20212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru AL JORAN TRADING SRL — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025-900 RON
2024-497 RON
2023-270 RON
2022-8.1M RON
2021922 RON1.2M RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:159.591 RON
Stocuri
Creante173.185 RON
Casa şi conturi la bănci-13.594 RON
CHELTUIELI IN AVANS915.905 RON
DATORII7.6M RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-6.5M RON
Capital subscris varsat1M RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta
VENITURI TOTALE
CHELTUIELI TOTALE900 RON
Profit brut
Pierdere bruta900 RON
Profit net
Pierdere neta900 RON
Numar mediu de salariati

Interpretare

AL JORAN TRADING SRL a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de . Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 900 RON. Datoriile totale sunt de 7.6M RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -6.5M RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este AL JORAN TRADING SRL plătitor de TVA?

Da. AL JORAN TRADING SRL este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO16883277.

Care este sediul social?

Str. Coralilor, Nr. 93A, Sector 1 Mun. Bucureşti, București.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru AL JORAN TRADING SRL?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre AL JORAN TRADING SRL, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din București

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC