Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 29 iul 2026

FUNDATIA DE SERVICII ISLAMICE DIN ROMANIA - FILIALA VALU LUI TRAIAN

FUNDATIA DE SERVICII ISLAMICE DIN ROMANIA - FILIALA VALU LUI TRAIAN (CUI 15355176) este o firmă din Constanţa, înființată în 2003, înregistrată la codul CAEN 1. Date oficiale ANAF.

CAEN:1

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre FUNDATIA DE SERVICII ISLAMICE DIN ROMANIA - FILIALA VALU LUI TRAIAN din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are FUNDATIA DE SERVICII ISLAMICE DIN ROMANIA - FILIALA VALU LUI TRAIAN?

Denumire
FUNDATIA DE SERVICII ISLAMICE DIN ROMANIA - FILIALA VALU LUI TRAIAN
Formă juridică
Alte forme juridice
Înființată la
10 aprilie 2003
Tip capital
Alte forme de proprietate

Cu ce se ocupă firma (CAEN 1)?

CAEN

1

Pentru verificare vă rugăm să ne contactați la adresa contact@snapcert.ro.

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

FUNDATIA DE SERVICII ISLAMICE DIN ROMANIA - FILIALA VALU LUI TRAIAN este o societate comercială activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 15355176. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 10 aprilie 2003. Sediul social este în Constanţa.

Din punct de vedere fiscal, FUNDATIA DE SERVICII ISLAMICE DIN ROMANIA - FILIALA VALU LUI TRAIAN nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Valu lui Traian

Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian · Constanţa · Cod poștal 907300

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este FUNDATIA DE SERVICII ISLAMICE DIN ROMANIA - FILIALA VALU LUI TRAIAN. Anterior, firma s-a numit FUNDATIA DE SERVICII ISLAMICE DIN ROMANIA-FILIALA (2021–2025).

Care e cifra de afaceri a firmei FUNDATIA DE SERVICII ISLAMICE DIN ROMANIA - FILIALA VALU LUI TRAIAN?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

Profit net 2025

Salariați

Datorii 2025

68.646 RON

312.4%
Bilanț ANAF multi-an pentru FUNDATIA DE SERVICII ISLAMICE DIN ROMANIA - FILIALA VALU LUI TRAIAN — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025
2024
2023
2022
2021

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 46 indicatori din bilanț 2025 (alt-46)
Deficit din activitatile cu destinatie speciala - prevederi anuale
Deficit din activitatile cu destinatie speciala - la 31.12.2025
Venituri din activitatile economice - prevederi anuale
Venituri din activitatile economice - la 31.12.2025
Cheltuieli privind activitatile economice - prevederi anuale
Cheltuieli privind activitatile economice - la 31.12.2025
Profit din activitatile economice - prevederi anuale
Profit din activitatile economice - la 31.12.2025
Pierdere din activitatile economice - prevederi anuale
Pierdere din activitatile economice - la 31.12.2025
Venituri totale - prevederi anuale
Venituri totale - la 31.12.2025300.034 RON
Cheltuieli totale - prevederi anuale
Cheltuieli totale - la 31.12.2025285.242 RON
Excedent/Profit - prevederi anuale
Excedent/Profit - la 31.12.202514.792 RON
Deficit/Pierdere - prevederi anuale
Deficit/Pierdere - la 31.12.2025
Efectivul de personal privind activitatile fara scop patrimonial4 RON
Efectivul de personal privind activitatile economice
Venituri din activitatile cu destinatie speciala - la 31.12.2025
Cheltuieli privind activitatile cu destinatie speciala - prevederi anuale
Cheltuieli privind activitatile cu destinatie speciala - la 31.12.2025
Excedent din activitatile cu destinatie speciala - prevederi anuale
Excedent din activitatile cu destinatie speciala - la 31.12.2025
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:76.569 RON
Fonduri privind activitatile fara scop patrimonial
Capitaluri proprii76.569 RON
Venituri din activitatile fara scop patrimonial - prevederi anuale
Venituri din activitatile fara scop patrimonial - la 31.12.2025300.034 RON
Cheltuieli privind activitatile fara scop patrimonial - prevederi anuale
Cheltuieli privind activitatile fara scop patrimonial - la 31.12.2025285.242 RON
Excedent din activitatile fara scop patrimonial - prevederi anuale
Excedent din activitatile fara scop patrimonial - la 31.12.202514.792 RON
Deficit din activitatile fara scop patrimonial - prevederi anuale
Deficit din activitatile fara scop patrimonial - la 31.12.2025
Venituri din activitatile cu destinatie speciala - prevederi anuale
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL90.654 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:54.561 RON
Stocuri
Creante
Casa şi conturi la bănci54.561 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII68.646 RON
VENITURI IN AVANS

Interpretare

FUNDATIA DE SERVICII ISLAMICE DIN ROMANIA - FILIALA VALU LUI TRAIAN a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de .. Datoriile totale sunt de 68.646 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este FUNDATIA DE SERVICII ISLAMICE DIN ROMANIA - FILIALA VALU LUI TRAIAN plătitor de TVA?

Nu. FUNDATIA DE SERVICII ISLAMICE DIN ROMANIA - FILIALA VALU LUI TRAIAN nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Valu lui Traian, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian, Constanţa, cod poștal 907300.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru FUNDATIA DE SERVICII ISLAMICE DIN ROMANIA - FILIALA VALU LUI TRAIAN?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre FUNDATIA DE SERVICII ISLAMICE DIN ROMANIA - FILIALA VALU LUI TRAIAN, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Constanţa

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC