Actualizat: 28 iul 2026
ASOCIATIA UTILIZATORILOR DE APA PT.IRIGATII SISTEM TORTOMANU
ASOCIATIA UTILIZATORILOR DE APA PT.IRIGATII SISTEM TORTOMANU (CUI 15093628) este o firmă din Constanţa, înființată în 2002, înregistrată la codul CAEN 1. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre ASOCIATIA UTILIZATORILOR DE APA PT.IRIGATII SISTEM TORTOMANU din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are ASOCIATIA UTILIZATORILOR DE APA PT.IRIGATII SISTEM TORTOMANU?
- Denumire
- ASOCIATIA UTILIZATORILOR DE APA PT.IRIGATII SISTEM TORTOMANU
- Formă juridică
- Alte forme juridice
- Înființată la
- 16 decembrie 2002
- Tip capital
- Alte forme de proprietate
Cu ce se ocupă firma (CAEN 1)?
CAEN
1
Pentru verificare vă rugăm să ne contactați la adresa contact@snapcert.ro.
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
ASOCIATIA UTILIZATORILOR DE APA PT.IRIGATII SISTEM TORTOMANU este o societate comercială activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 15093628. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 16 decembrie 2002. Sediul social este în Constanţa.
Din punct de vedere fiscal, ASOCIATIA UTILIZATORILOR DE APA PT.IRIGATII SISTEM TORTOMANU nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Tortoman
Sat Tortoman Com. Tortoman · Constanţa · Cod poștal 907290
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma ASOCIATIA UTILIZATORILOR DE APA PT.IRIGATII SISTEM TORTOMANU și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Date financiare oficiale
Se încarcă datele financiare...
Datele financiare ale firmei ASOCIATIA UTILIZATORILOR DE APA PT.IRIGATII SISTEM TORTOMANU sunt în curs de procesare. Le extragem chiar acum de la Ministerul Finanțelor. Revino în 1-2 ore și vei vedea toate datele despre firmă.
Întrebări frecvente
Este ASOCIATIA UTILIZATORILOR DE APA PT.IRIGATII SISTEM TORTOMANU plătitor de TVA?▼
Nu. ASOCIATIA UTILIZATORILOR DE APA PT.IRIGATII SISTEM TORTOMANU nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Tortoman, Sat Tortoman Com. Tortoman, Constanţa, cod poștal 907290.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ASOCIATIA UTILIZATORILOR DE APA PT.IRIGATII SISTEM TORTOMANU?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Constanţa
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!