Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

SARRA NICOL S.R.L.

SARRA NICOL S.R.L. (CUI 12864485) este o firmă din Alba, înființată în 2000, înregistrată la codul CAEN 5520. Date oficiale ANAF.

CAEN:5520

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre SARRA NICOL S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are SARRA NICOL S.R.L.?

Denumire
SARRA NICOL S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
4 aprilie 2000
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 5520)?

CAEN

5520

CAEN Rev. 22008-2023

Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 iunie 2000

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 iunie 2000 — prezent

Pe scurt despre firmă

SARRA NICOL S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 12864485 și codul de TVA RO12864485. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 4 aprilie 2000, sub numărul J01/325/1998. Sediul social este în Alba.

Codul CAEN principal este 5520, corespunzând activității „facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, SARRA NICOL S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. NICOLA VASILE URSU, Nr. 39

Sat Horea Com. Horea · Alba · Cod poștal 517340

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma SARRA NICOL S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei SARRA NICOL S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

776.000 RON

52.3%

Profit net 2025

80.689 RON

Marjă 10.4%

34.4%

Salariați

2

0.0%

Datorii 2025

388.603 RON

13.3%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
0282.288564.577846.86520212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru SARRA NICOL S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025776.000 RON80.689 RON
2024509.457 RON60.030 RON
2023634.142 RON156.230 RON
2022779.442 RON618.828 RON
2021846.865 RON421.239 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL2.6M RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:169.958 RON
Stocuri37.868 RON
Creante78.877 RON
Casa şi conturi la bănci53.213 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII388.603 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:2.4M RON
Capital subscris varsat1.000 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta776.000 RON
VENITURI TOTALE783.610 RON
CHELTUIELI TOTALE680.587 RON
Profit brut103.023 RON
Pierdere bruta
Profit net80.689 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati2 RON

Interpretare

SARRA NICOL S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 776.000 RON, în creștere cu 52.3% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 80.689 RON (marjă 10.4%) și operează cu un număr mediu de 2 salariați. Datoriile totale sunt de 388.603 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este SARRA NICOL S.R.L. plătitor de TVA?

Da. SARRA NICOL S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO12864485.

Care este sediul social?

Str. NICOLA VASILE URSU, Nr. 39, Sat Horea Com. Horea, Alba, cod poștal 517340.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru SARRA NICOL S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre SARRA NICOL S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Alba

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC