Actualizat: 30 iun 2026
MEN & JOBS SRL
MEN & JOBS SRL (CUI 12364234) este o firmă din Hunedoara, înființată în 1999, înregistrată la codul CAEN 6831. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre MEN & JOBS SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are MEN & JOBS SRL?
- Denumire
- MEN & JOBS SRL
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 5 noiembrie 1999
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 6831)?
CAEN
6831
Agenții imobiliare
Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
În Rev. 3 (în vigoare 2024+):
Redistribuit între: 6831, 6832
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
MEN & JOBS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 12364234. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 5 noiembrie 1999, sub numărul J20/734/1999. Sediul social este în Hunedoara.
Codul CAEN principal este 6831, corespunzând activității „agenții imobiliare". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, MEN & JOBS SRL nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Duiliu Zamfirescu
Mun. Deva · Hunedoara · Cod poștal 330080
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma MEN & JOBS SRL și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei MEN & JOBS SRL?
Ultim bilanț depus: 2024 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2024
—
Profit net 2024
—
Salariați
—
Datorii 2024
14.654 RON
0.0%| An | Cifra afaceri | Profit net | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Bilanț nedepus pentru acest an | |||||
| 2024 | — | — | ||||
| 2023 | — | — | ||||
| 2022 | — | — | ||||
| 2021 | — | — | ||||
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2024 (standard)
Interpretare
MEN & JOBS SRL a raportat în anul 2024 o cifră de afaceri de —.. Datoriile totale sunt de 14.654 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -192 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este MEN & JOBS SRL plătitor de TVA?▼
Nu. MEN & JOBS SRL nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Duiliu Zamfirescu, Mun. Deva, Hunedoara, cod poștal 330080.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru MEN & JOBS SRL?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Hunedoara
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!