Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 31 iul 2026

ASOCIATIA MEDICILOR DE MEDICINA FAMILIE I /MED. GENERALA DAMBOVITA

ASOCIATIA MEDICILOR DE MEDICINA FAMILIE I /MED. GENERALA DAMBOVITA (CUI 11928416) este o firmă din Dâmboviţa, înființată în 1999. Date oficiale ANAF.

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre ASOCIATIA MEDICILOR DE MEDICINA FAMILIE I /MED. GENERALA DAMBOVITA din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are ASOCIATIA MEDICILOR DE MEDICINA FAMILIE I /MED. GENERALA DAMBOVITA?

Denumire
ASOCIATIA MEDICILOR DE MEDICINA FAMILIE I /MED. GENERALA DAMBOVITA
Formă juridică
Alte forme juridice
Înființată la
9 iulie 1999
Tip capital
Propr.obsteasca-ag.ec. neorganizati in s.c.

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

ASOCIATIA MEDICILOR DE MEDICINA FAMILIE I /MED. GENERALA DAMBOVITA este o societate comercială activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 11928416. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 9 iulie 1999. Sediul social este în Dâmboviţa.

Din punct de vedere fiscal, ASOCIATIA MEDICILOR DE MEDICINA FAMILIE I /MED. GENERALA DAMBOVITA nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Nicolae Iorga, Nr. 2

Mun. Târgovişte · Dâmboviţa · Cod poștal 130061

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este ASOCIATIA MEDICILOR DE MEDICINA FAMILIE I /MED. GENERALA DAMBOVITA. Anterior, firma a fost cunoscută sub denumirile: ASOCIATIA MEDICILOR DE MEDICINA FAMILIE II/MED. GE (2021–2024) și ASOCIATIA MEDICILOR DE MEDICINA FAMILIE I /MED. GE (2025).

Care e cifra de afaceri a firmei ASOCIATIA MEDICILOR DE MEDICINA FAMILIE I /MED. GENERALA DAMBOVITA?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

Profit net 2025

Salariați

Datorii 2025

6.224 RON

20.4%
Bilanț ANAF multi-an pentru ASOCIATIA MEDICILOR DE MEDICINA FAMILIE I /MED. GENERALA DAMBOVITA — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025
2024
2023
2022
2021

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 46 indicatori din bilanț 2025 (alt-46)
Deficit din activitatile cu destinatie speciala - prevederi anuale
Deficit din activitatile cu destinatie speciala - la 31.12.2025
Venituri din activitatile economice - prevederi anuale10.000 RON
Venituri din activitatile economice - la 31.12.202513.553 RON
Cheltuieli privind activitatile economice - prevederi anuale6.500 RON
Cheltuieli privind activitatile economice - la 31.12.20255.217 RON
Profit din activitatile economice - prevederi anuale3.500 RON
Profit din activitatile economice - la 31.12.20258.336 RON
Pierdere din activitatile economice - prevederi anuale
Pierdere din activitatile economice - la 31.12.2025
Venituri totale - prevederi anuale86.500 RON
Venituri totale - la 31.12.2025107.366 RON
Cheltuieli totale - prevederi anuale85.500 RON
Cheltuieli totale - la 31.12.202592.306 RON
Excedent/Profit - prevederi anuale1.000 RON
Excedent/Profit - la 31.12.202515.060 RON
Deficit/Pierdere - prevederi anuale
Deficit/Pierdere - la 31.12.2025
Efectivul de personal privind activitatile fara scop patrimonial1 RON
Efectivul de personal privind activitatile economice1 RON
Venituri din activitatile cu destinatie speciala - la 31.12.2025
Cheltuieli privind activitatile cu destinatie speciala - prevederi anuale
Cheltuieli privind activitatile cu destinatie speciala - la 31.12.2025
Excedent din activitatile cu destinatie speciala - prevederi anuale
Excedent din activitatile cu destinatie speciala - la 31.12.2025
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:105.104 RON
Fonduri privind activitatile fara scop patrimonial
Capitaluri proprii105.104 RON
Venituri din activitatile fara scop patrimonial - prevederi anuale76.500 RON
Venituri din activitatile fara scop patrimonial - la 31.12.202593.813 RON
Cheltuieli privind activitatile fara scop patrimonial - prevederi anuale79.000 RON
Cheltuieli privind activitatile fara scop patrimonial - la 31.12.202587.089 RON
Excedent din activitatile fara scop patrimonial - prevederi anuale
Excedent din activitatile fara scop patrimonial - la 31.12.20256.724 RON
Deficit din activitatile fara scop patrimonial - prevederi anuale2.500 RON
Deficit din activitatile fara scop patrimonial - la 31.12.2025
Venituri din activitatile cu destinatie speciala - prevederi anuale
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:111.328 RON
Stocuri
Creante
Casa şi conturi la bănci111.328 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII6.224 RON
VENITURI IN AVANS

Interpretare

ASOCIATIA MEDICILOR DE MEDICINA FAMILIE I /MED. GENERALA DAMBOVITA a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de .. Datoriile totale sunt de 6.224 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este ASOCIATIA MEDICILOR DE MEDICINA FAMILIE I /MED. GENERALA DAMBOVITA plătitor de TVA?

Nu. ASOCIATIA MEDICILOR DE MEDICINA FAMILIE I /MED. GENERALA DAMBOVITA nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Nicolae Iorga, Nr. 2, Mun. Târgovişte, Dâmboviţa, cod poștal 130061.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ASOCIATIA MEDICILOR DE MEDICINA FAMILIE I /MED. GENERALA DAMBOVITA?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre ASOCIATIA MEDICILOR DE MEDICINA FAMILIE I /MED. GENERALA DAMBOVITA, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Dâmboviţa

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC