Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 31 iul 2026

PAROHIA BOGONOS SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA

PAROHIA BOGONOS SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA (CUI 11651950) este o firmă din Iaşi, înființată în 1999. Date oficiale ANAF.

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre PAROHIA BOGONOS SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are PAROHIA BOGONOS SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA?

Denumire
PAROHIA BOGONOS SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA
Formă juridică
Alte forme juridice
Înființată la
14 aprilie 1999
Tip capital
Propr.obsteasca-ag.ec. neorganizati in s.c.

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

PAROHIA BOGONOS SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA este o societate comercială activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 11651950. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 14 aprilie 1999. Sediul social este în Iaşi.

Din punct de vedere fiscal, PAROHIA BOGONOS SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Bogonoş, Nr. FN

Sat Bogonos Com. Leţcani · Iaşi · Cod poștal 707281

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma PAROHIA BOGONOS SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Date financiare oficiale

Se încarcă datele financiare...

Datele financiare ale firmei PAROHIA BOGONOS SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA sunt în curs de procesare. Le extragem chiar acum de la Ministerul Finanțelor. Revino în 1-2 ore și vei vedea toate datele despre firmă.

Întrebări frecvente

Este PAROHIA BOGONOS SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA plătitor de TVA?

Nu. PAROHIA BOGONOS SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Bogonoş, Nr. FN, Sat Bogonos Com. Leţcani, Iaşi, cod poștal 707281.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru PAROHIA BOGONOS SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre PAROHIA BOGONOS SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Iaşi

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC