Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 1 aug 2026

ASOCIATIA ORGANIZATIA STUDENTILOR CRESTINI EVANGHELICI DIN ROMANIA

ASOCIATIA ORGANIZATIA STUDENTILOR CRESTINI EVANGHELICI DIN ROMANIA (CUI 11258570) este o firmă din Timiş, înființată în 1998, înregistrată la codul CAEN 9491. Date oficiale ANAF.

CAEN:9491

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre ASOCIATIA ORGANIZATIA STUDENTILOR CRESTINI EVANGHELICI DIN ROMANIA din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are ASOCIATIA ORGANIZATIA STUDENTILOR CRESTINI EVANGHELICI DIN ROMANIA?

Denumire
ASOCIATIA ORGANIZATIA STUDENTILOR CRESTINI EVANGHELICI DIN ROMANIA
Formă juridică
Alte forme juridice
Înființată la
8 decembrie 1998
Tip capital
Propr.obsteasca-s.c. apartinind org/ins. pol/obs.

Cu ce se ocupă firma (CAEN 9491)?

CAEN

9491

CAEN Rev. 22008-2023

Activități ale organizațiilor religioase

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități ale organizațiilor religioase

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

ASOCIATIA ORGANIZATIA STUDENTILOR CRESTINI EVANGHELICI DIN ROMANIA este o societate comercială activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 11258570. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 8 decembrie 1998. Sediul social este în Timiş.

Codul CAEN principal este 9491, corespunzând activității „activități ale organizațiilor religioase". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, ASOCIATIA ORGANIZATIA STUDENTILOR CRESTINI EVANGHELICI DIN ROMANIA nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Bld. Liviu Rebreanu, Nr. 106

Mun. Timişoara · Timiş

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este ASOCIATIA ORGANIZATIA STUDENTILOR CRESTINI EVANGHELICI DIN ROMANIA. Anterior, firma a fost cunoscută sub denumirile: AS. ORGANIZATIA STUDENTILOR CRESTINI EVANGHELICI D (2021–2024) și ASOCIATIA ORGANIZATIA STUDENTILOR CRESTINI EVANGHE (2025).

Care e cifra de afaceri a firmei ASOCIATIA ORGANIZATIA STUDENTILOR CRESTINI EVANGHELICI DIN ROMANIA?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

Profit net 2025

Salariați

Datorii 2025

28.245 RON

31.5%
Bilanț ANAF multi-an pentru ASOCIATIA ORGANIZATIA STUDENTILOR CRESTINI EVANGHELICI DIN ROMANIA — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025
2024
2023
2022
2021

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 46 indicatori din bilanț 2025 (alt-46)
Deficit din activitatile cu destinatie speciala - prevederi anuale
Deficit din activitatile cu destinatie speciala - la 31.12.2025
Venituri din activitatile economice - prevederi anuale
Venituri din activitatile economice - la 31.12.2025
Cheltuieli privind activitatile economice - prevederi anuale
Cheltuieli privind activitatile economice - la 31.12.2025
Profit din activitatile economice - prevederi anuale
Profit din activitatile economice - la 31.12.2025
Pierdere din activitatile economice - prevederi anuale
Pierdere din activitatile economice - la 31.12.2025
Venituri totale - prevederi anuale
Venituri totale - la 31.12.2025224.695 RON
Cheltuieli totale - prevederi anuale
Cheltuieli totale - la 31.12.2025188.345 RON
Excedent/Profit - prevederi anuale
Excedent/Profit - la 31.12.202536.350 RON
Deficit/Pierdere - prevederi anuale
Deficit/Pierdere - la 31.12.2025
Efectivul de personal privind activitatile fara scop patrimonial2 RON
Efectivul de personal privind activitatile economice
Venituri din activitatile cu destinatie speciala - la 31.12.2025
Cheltuieli privind activitatile cu destinatie speciala - prevederi anuale
Cheltuieli privind activitatile cu destinatie speciala - la 31.12.2025
Excedent din activitatile cu destinatie speciala - prevederi anuale
Excedent din activitatile cu destinatie speciala - la 31.12.2025
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:138.637 RON
Fonduri privind activitatile fara scop patrimonial
Capitaluri proprii138.637 RON
Venituri din activitatile fara scop patrimonial - prevederi anuale
Venituri din activitatile fara scop patrimonial - la 31.12.2025224.695 RON
Cheltuieli privind activitatile fara scop patrimonial - prevederi anuale
Cheltuieli privind activitatile fara scop patrimonial - la 31.12.2025188.345 RON
Excedent din activitatile fara scop patrimonial - prevederi anuale
Excedent din activitatile fara scop patrimonial - la 31.12.202536.350 RON
Deficit din activitatile fara scop patrimonial - prevederi anuale
Deficit din activitatile fara scop patrimonial - la 31.12.2025
Venituri din activitatile cu destinatie speciala - prevederi anuale
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:166.882 RON
Stocuri
Creante
Casa şi conturi la bănci166.882 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII28.245 RON
VENITURI IN AVANS

Interpretare

ASOCIATIA ORGANIZATIA STUDENTILOR CRESTINI EVANGHELICI DIN ROMANIA a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de .. Datoriile totale sunt de 28.245 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este ASOCIATIA ORGANIZATIA STUDENTILOR CRESTINI EVANGHELICI DIN ROMANIA plătitor de TVA?

Nu. ASOCIATIA ORGANIZATIA STUDENTILOR CRESTINI EVANGHELICI DIN ROMANIA nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Bld. Liviu Rebreanu, Nr. 106, Mun. Timişoara, Timiş.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ASOCIATIA ORGANIZATIA STUDENTILOR CRESTINI EVANGHELICI DIN ROMANIA?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre ASOCIATIA ORGANIZATIA STUDENTILOR CRESTINI EVANGHELICI DIN ROMANIA, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Timiş

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC