Actualizat: 27 iul 2026
PAROHIA ORTODOXA SFINTU DUMITRU RADUCANENI
PAROHIA ORTODOXA SFINTU DUMITRU RADUCANENI (CUI 11063934) este o firmă din Iaşi, înființată în 1998. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre PAROHIA ORTODOXA SFINTU DUMITRU RADUCANENI din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are PAROHIA ORTODOXA SFINTU DUMITRU RADUCANENI?
- Denumire
- PAROHIA ORTODOXA SFINTU DUMITRU RADUCANENI
- Formă juridică
- Alte forme juridice
- Înființată la
- 13 octombrie 1998
- Tip capital
- Propr.obsteasca-ag.ec. neorganizati in s.c.
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
PAROHIA ORTODOXA SFINTU DUMITRU RADUCANENI este o societate comercială activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 11063934. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 13 octombrie 1998. Sediul social este în Iaşi.
Din punct de vedere fiscal, PAROHIA ORTODOXA SFINTU DUMITRU RADUCANENI nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Răducăneni, Nr. FN
Sat Răducăneni Com. Răducăneni · Iaşi · Cod poștal 707400
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma PAROHIA ORTODOXA SFINTU DUMITRU RADUCANENI și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Date financiare oficiale
Se încarcă datele financiare...
Datele financiare ale firmei PAROHIA ORTODOXA SFINTU DUMITRU RADUCANENI sunt în curs de procesare. Le extragem chiar acum de la Ministerul Finanțelor. Revino în 1-2 ore și vei vedea toate datele despre firmă.
Întrebări frecvente
Este PAROHIA ORTODOXA SFINTU DUMITRU RADUCANENI plătitor de TVA?▼
Nu. PAROHIA ORTODOXA SFINTU DUMITRU RADUCANENI nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Răducăneni, Nr. FN, Sat Răducăneni Com. Răducăneni, Iaşi, cod poștal 707400.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru PAROHIA ORTODOXA SFINTU DUMITRU RADUCANENI?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Iaşi
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!