Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 29 iun 2026

EPIN COMPANY SRL

EPIN COMPANY SRL (CUI 10119034) este o firmă din Arad, înființată în 1998, înregistrată la codul CAEN 9531. Date oficiale ANAF.

CAEN:9531

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre EPIN COMPANY SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are EPIN COMPANY SRL?

Denumire
EPIN COMPANY SRL
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
23 ianuarie 1998
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 9531)?

CAEN

9531

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Repararea și întreținerea autovehiculelor

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

Anulat 13 ianuarie 2026

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Anulat

Anulare TVA

24 noiembrie 2025 — 13 ianuarie 2026

Pe scurt despre firmă

EPIN COMPANY SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 10119034. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 23 ianuarie 1998, sub numărul J1997000667021. Sediul social este în Arad.

Din punct de vedere fiscal, EPIN COMPANY SRL nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Renaşterii, Nr. 19

Mun. Arad · Arad · Cod poștal 310323

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma EPIN COMPANY SRL și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei EPIN COMPANY SRL?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

72.404 RON

44.8%

Profit net 2025

-31.249 RON

Pierdere

702.1%

Salariați

1

50.0%

Datorii 2025

16.955 RON

315.4%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-31.2493.30237.85372.40420212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru EPIN COMPANY SRL — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
202572.404 RON-31.249 RON
202449.994 RON5.190 RON
202347.605 RON18.363 RON
202248.710 RON10.172 RON
202141.056 RON16.153 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL13.868 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:6.496 RON
Stocuri316 RON
Creante298 RON
Casa şi conturi la bănci5.882 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII16.955 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:3.409 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta72.404 RON
VENITURI TOTALE72.404 RON
CHELTUIELI TOTALE103.653 RON
Profit brut
Pierdere bruta31.249 RON
Profit net
Pierdere neta31.249 RON
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

EPIN COMPANY SRL a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 72.404 RON, în creștere cu 44.8% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 31.249 RON și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 16.955 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este EPIN COMPANY SRL plătitor de TVA?

Nu. EPIN COMPANY SRL nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Renaşterii, Nr. 19, Mun. Arad, Arad, cod poștal 310323.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru EPIN COMPANY SRL?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre EPIN COMPANY SRL, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Arad

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC